نتایج جستجو برای عبارت :

برسد به پاول دورف

«پاول دورف»، موسس تلگرام یک بار دیگر از امنیت پایین پیام‌رسان «واتس اپ» به تندی انتقاد کرد. این اتفاق البته به تنهایی، به هیچ وجه تازه نیست، اما این‌ بار دورف، پیام رسان رقیب را متهم به قرار دادن باگ‌های خودخواسته یا «در پشتی» در واتس‌ اپ کرده است.
ادامه مطلب
اون اوایل که تلگرام رو نصب کرده بودم،
بعد چت کردن به طرف میگفتم با اجازه چت ها رو پاک میکنم:|
تا بالاخره یکی توجیهم کرد که اون پیاما فقط برا خودت پاک میشن چرا از من اجازه میگیری؟ D:
بعد از چندسال الان این امکان به تلگرام اضافه شد
از همین تریبون میخوام اعلام کنم که جناب پاول دورف من حق ایده ـم رو میخوام
پ.ن: انصافا امکان مزخرفیه:|
برنامه ی تلگرام در سال 2013 توسط دو برادر روسی با نام های نیکولای و پاول دورف ساخته شد، دو شخصی که پیش از این مورد نیز توانسته بودند با راه اندازی شبکه ی اجتماعی وی کی برای کشور های روس زبان، محبوبیت بالایی پیدا کنند. پس از آنکه  مدیریت این شبکه ی اجتماعی به دست دولت افتاد، مجبور شدند آن را رها کنند. نیکولای و پاول عقب نکشیده و این بار سعی دیگری کردند، نیکولای سعی در توسعه ی پروتکل MTPROTO که پایه اصلی برنامه ی پیام رسانی است کرده و پاول نیز سعی در ت
تلگرام یکی از ده پیام‌رسان برتر جهان محسوب می‌شود که برای هر دو سیستم اندروید و iOS در دسترس است. این اپلیکیشن به صورت گسترده در آمریکا مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، اما با ارایه قابلیت‌هایی مانند گفت‌وگوی رمزگذاری شده و تشکیل گروه با حدود دویست هزار عضو محبوبیت ویژه‌ای در بین کاربران سراسر جهان دارد. هفته گدشته به این پیام رسان حمله شده است و تلگرام چین را مسئول حمله سایبری می داند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.با استف
تلگرام یکی از ده پیام‌رسان برتر جهان محسوب می‌شود که برای هر دو سیستم
اندروید و iOS در دسترس است. این اپلیکیشن به صورت گسترده در آمریکا مورد
استفاده قرار نمی‌گیرد، اما با ارایه قابلیت‌هایی مانند گفت‌وگوی رمزگذاری
شده و تشکیل گروه با حدود دویست هزار عضو محبوبیت ویژه‌ای در بین کاربران
سراسر جهان دارد. هفته گدشته به این پیام رسان حمله شده است و تلگرام چین
را مسئول حمله سایبری می داند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن
صحبت کنیم.با ا
موسس تلگرام می‌گوید: باگ‌های واتس اپ، خود خواسته و «در پشتی» هستند.
«پاول دورف»، موسس تلگرام یک بار دیگر از امنیت پایین پیام‌رسان «واتس اپ» به تندی انتقاد کرد. این اتفاق البته به تنهایی، به هیچ وجه تازه نیست، اما این‌ بار دورف، پیام رسان رقیب را متهم به قرار دادن باگ‌ های خودخواسته یا «در پشتی» در واتس‌ اپ کرده است.
چند روز پیش اعلام شد واتس اپ یک باگ جدید در پلتغرم خود دارد که به هکر اجازه می‌ دهد با ارسال یک فایل MP4 که متادیتای آن دست‌ کا
چهارمین روز از ماه ستاره شامگاهی
همیشه آرزو می کردم که همچون پدرم بتوانم در میادین نبرد، مبارزه کنم. پدرم از لحظه ای که توانستم شمشیر به دستم بگیرم، شروع به آموختن فنون نبرد به من کرد. مادرم مخالفت می کرد و می گفت که من هنوز خیلی برای جنگیدن، جوان هستم. ولی پدرم خیلی به حرف های او توجه نکرد. هنوز شادی ای را که در اعماق وجودم حس کردم را به یاد می آورم در لحظه ای که برای اولین بار توانستم در نبردی تن به تن پدرم را شکست دهم و آن چهره ی خرسند و مغرور پ
آرم تلگرام
لوگو تلگرام که به به صورت یک دایره گرد است که علامت موشک یا همان پیام در آن قرار گرفته شده است.
برای دانلود لوگو تلگرام بدون زمینه و با کیفیت بالا می توانید از تصویر بالا استفاده کنید
تلگرام (به انگلیسی: Telegram) یک سرویس پیام‌رسان متن‌باز چندسکویی مبتنی بر رایانش ابریاست. تلگرام رسماً برای اندروید، ویندوز فون و آی‌اواس(مانند تبلت‌ها و دستگاه‌های بدون وای-فای) در دسترس است. نرم‌افزارهای کلاینت غیررسمی برای نسخهٔ وب،نسخه
خرید شلوار کتان راسته مردانه - پاول اند شارک 
قیمت : 952000 تومان
برند : Paul and Shark
خرید پستی شلوار کتان راسته مردانه - پاول اند شارک 
قیمت شلوار کتان راسته مردانه - پاول اند شارک 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید شلوار کتان راسته مردانه - پاول اند شارک ارزان , شلوار کتا
همه چیزدرباره موبوگرام

دورف 

ساعاتی پیش تیم هانیستا به اظهارات دورف در کانال رسمی این اپلیکیشن واکنش نشان داده که آن را در ادامه می خوانید:
1- متاسفانه یک شخص با اعلام اشتباه اینکه امکان تنظیمات پروکسی در موبوگرام حذف شده است، باعث بوجود آمدن این سوء تفاهم برای مدیرعامل تلگرام شده است.
2- مدیر عامل تلگرام به صورت قاطع اعلام نکرده است که موبوگرام نا امن است. بلکه گفته است که موبوگرام به صورت بالقوه نا امن است (ممکن است ناامن باشد). احتمالا دلی
بگ‌بیگ : چه کسانی شاکی‌اند ؟
[بگ بیگ ، ویلی پاانداز و موسی تثلیث از جا برمی‌خیزند]
مردها : نگاه کنید ! اینها شاکی‌اند .
اینها هستند که شکایت دارند .
ویلی پاانداز : صدور حکم ، ریاست محترم دادگاه !
بگ‌بیگ : با توجه به موارد مخففه و ارفاق دادگاه بخاطر وضع نابسامان اقتصادیِ متهم ، تو پاول کرمن محکوم می‌شوی
موسی تثلیث : بخاطر دخالت غیرمستقیم در قتل دوستت
بگ‌بیگ : به دو روز حبس
موسی تثلیث : از آنجهت که امنیت و آرامش را برهم زدی
بگ‌بیگ : به دو سال محر
آیا قصد دارید ممبر های کانال خود را افزایش بدید.
آیا میخواهید پروکسی ایجاد کنید و آن را به بقیه اجاره بدید.
آیا میخواهید با سرعت بیشتری به تلگرام متصل بشید و یک پروکسی اختصاصی داشته باشید.
آیا میخواهید کانال پروکسی راه انازی کنید و به کسب درآمد از پروکسی بپردازید.
و……
تمام پاسخ سوالات بالا دوره آموزشی ساخت پروکسی تلگرام است. یه دوره کاملا اختصاصی از سایت آرنا وب .

پروکسی یا MTProto چیست؟
پروتکل MTProto با هدف ایجاد ارتباطی سریع و امن توسط نیکلای د
تیر نگذاشت که یک جمله به آخر برسدهیچ کس حدس نمی زد که چنین سر برسد
پدرش چیز زیادی که نمی خواست ، فراتیک دو قطره ضرری داشت به اصغر برسد ؟
با دو انگشت هم این حنجره میشد پارهچه نیازی به سه شعبه است که تا پر برسد
خوب شد عرش همه نور گلو را برداشتحیف خون نیست بر این خاک ستمگر برسد ؟
خون حیدر به رگش ، در تب و تاب است ولیبگذارید به سن علی اکبر برسد
دفن شد تا بدنش نعل نبیند امادست یک نیزه برآن حلق مطهر برسد
شعله ور میشود این داغ دوباره وقتیشیر در سینه بی کو
نام کتاب: #همسایه_ها | نویسنده: #احمد_محمود | #انتشارات: #موسسه_انتشارات_امیر_کبیر | تعداد صفحات: ۵۰۲.احمد محمود، کسی که #جمال_میر_صادقی درباره اش می گه "اگه از من بپرسین بهترین #رمان ایرانی چیه؟ بدون شک می گم همسایه های احمد محمود" ، کسی که توی یه مصاحبه گفت "اگه از اول زندگی کنم، می رم سمت یه شغل درست و حسابی نه #نویسندگی! " ، کسی که رفت دانشکده افسری ارتش و بعد #کودتای_۲۸_مرداد دستگیر شد و پنج سال توی تبعید و زندان بود و از نزدیک شاهد محاکمه ی #حسین_فا
تو رسیدی که به این مرده کمی جان برسد
تا به این روح کویری، نم باران برسد
آمدی در دل من سلطه براندازی تا-
دوره ی سلطنت غصه به پایان برسد
قبل تو چاه غم و، حال در این محبس عشق
یوسف از چاه کشیدی که به زندان برسد
باور هیچ کسی نیست که با معجزه ات
کافر عشق چنین ساده، به ایمان برسد
پا به پای تو به پابوسی او خواهم رفت
باید این قصه در آخر به خراسان برسد
#احسان_نصری
پ.ن: امسال امام رضا ع جان هنوز ما رو نطلبیده
یادش بخیر ازدواج دانشجویی مشهد
ایشالله که قسمت بشه
بنیان‌گذار پیام‌رسان تلگرام، پاول دوروف، در پستی در وبلاگ خود توضیح داد که چرا به نظر او واتس‌اپ هرگز نمی‌تواند امن باشد و چرا شعارهای متمرکز بر حریم خصوصی آن‌ها واقعی نیست.
پاول دوروف، موسس تلگرام، در پستی توضیح داد که چرا علی‌رغم تاکید فیسبوک مبنی بر اهمیت حریم خصوصی، واتس‌اپ هرگز نمی‌تواند ایمنی اطلاعات کاربرانش را تضمین کند.
دوروف در یک پست وبلاگی اعلام کرد صرف‌نظر از کپی برخی قابلیت‌های واتس‌اپ که ابتدا آن‌ها را روی تلگرام دی
تلگرام ایکس elegram X نام نسخه جدیدی از برنامه پیام رسان معروف و بسیار محبوب تلگرام می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این نسخه جدید از این پیام رسان محبوب علاوه بر روان تر بودن، امکانات ببشتری را در اختیار کاربران قرار میدهد. این نسخه یک نسخه رسمی می باشد که توسط استودیوی Telegram LLC برای اندروید عرضه شده است
این نسخه از پیام رسان تلگرام از نظر امنیت قابل قبول پاول دورف است. تغییرات اصلی در ظاهر و سرعت کار با برنامه تلگرام ایکس می باش
تلگرام ایکس elegram X نام نسخه جدیدی از برنامه پیام رسان معروف و بسیار محبوب تلگرام می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این نسخه جدید از این پیام رسان محبوب علاوه بر روان تر بودن، امکانات ببشتری را در اختیار کاربران قرار میدهد. این نسخه یک نسخه رسمی می باشد که توسط استودیوی Telegram LLC برای اندروید عرضه شده است
این نسخه از پیام رسان تلگرام از نظر امنیت قابل قبول پاول دورف است. تغییرات اصلی در ظاهر و سرعت کار با برنامه تلگرام ایکس می باش
رمان«جنگل» اثر هارلن کوبن با ترجمه محدثه احمدی منتشر شد. این رمان روایتی است از زندگی پاول، دادستان نیوجرسی که هنوز عزادار مرگ خواهرش است؛ خواهری که ۲۰ سال پیش، شبانه قدم در جنگل گذاشت و برای همیشه ناپدید شد. اما حالا، یعنی دو دهه بعد، جسد مردی پیدا شده که می‌تواند با ماجرای آن شب ارتباط داشته باشد و شاید این مرد، همان پسری باشد که آن شب با خواهر پاول ناپدید شده است.

هارلن کوبن، نویسنده آثار پرفروش به انتخاب نشریه نیویورک‌تایمز، در این د
دروغهای سفید دروغهایی است که برای آسیب به دیگران گفته نمی شوند: 
۱- در جاده با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت رانندگی میکند اما در جمع دوستان میگوید که کمتر از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت نمیرود!
۲- روزی یک صفحه کتاب میخواند اما در حضور دیگران میگوید اگر کمتر از ده صفحه در روز بخوانم نمیخوابم!
پاول اکمن می گوید:«من دروغهای سیاه را بخشودنی می دانم... اما دروغ سفید نابخشودنی است.این دروغ انسانها را به پرتگاه نابودی می برد».
ادامه مطلب
امام صادق ع فرمودبخدا سوگند که گذاردن یک حج نزد من از اینکه من از ابنکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به. ده. بنده و هفتاد بنده محبوتر است  اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انهارا از گرسنگی برهانم وپبکرشان بپوسانم. تا ابروی  انها را نزد مردم حفظ کنم نزد من از گزاردن حجی و حجی تا برسد بده ح وهفتاد حج محبوتر است 
امام باقر ع فرمود بخدا سوگند که گذاردن یک حج نزد من از اینکه یک بنده اراد کنم تا برسد به ده بنده و هفتاد بنده محبوتر است واگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انها را از گرسنگی برهانم و پیکر شانرا بپوشانم تا ابروی انهارا نزد مردم حعظ کنم نزد من از گزاردن حجیو حجی تا برسد بده حج و هفتاد حج محبوتراست این لف خدای تبارک  تعالی ای حقوق بشر ااسلامی
چشم انداز هفتگی بازار ارز؛ 19-23 اوت 2019
همه نگاه ها به سمت پاول
بازارهای جهانی با نشانه هایی از رشد رکود اقتصادی آینده، در تقلا هستند. حرکت بعدی بستگی به فدرال رزرو همراه با گزارشات کمیته و سخنرانی ژروم پاول دارد . در ادامه موارد برجسته هفته بعد را می آوریم.اقتصاد آلمان کاهش داشت و ممکن است وارد دوران رکود شود. رشد تولید صنعتی چین با پایین ترین سرعت از سال 2002 افزایش پیدا کرد و بازده آمریکا معکوس شد- ضمن نگران کردن سرمایه گذاران از رکود اقتصادی د
هر چی فکر میکنم نمی‌فهمم که چرا یک نفر باید علاوه بر پاک کردن پیام‌های خودش، تیک گزینه برای طرف مقابل هم پاک کن رو توی تلگرام بزنه. پاول دوروف در دفاع از این آپشن گفته باید به آدم‌ها فرصت بدیم گذشته‌شون رو فراموش کنند. اما این فیلسوف ارزنده به این فکر نکرده که شاید ما (طرف مقابل) همچنان نیاز به یادآوردن ماجرایی، دیالوگی، گفتگویی، خاطره‌ای، ابراز عشق و علاقه‌ای از لای همین پیام‌ها داشته باشیم. من هنوزم از کاری که سینا کرده شوکه‌ام. به خود
دارویی بسیار جدید پس از آزمایش روی حیوانات قرار بود روی انسانها امتحان شود ولی امکان مرگ شخص نیز وجود داشت. 
سه نفر داوطلب تزریق این داروی جدید شدند. یک آلمانی، یک فرانسوی و یک ایرانی.
به آلمانی گفتند: چه قدر می گیری، گفت 100هزار دلار. 
گفتند: برای چه؟ 
گفت: اگر مُردم برسد به همسرم.
به فرانسوی گفتند: چقدر؟ 
گفت: 200 هزار دلار که اگر مردم 100هزار برسد به همسرم و 100 هزار برسد به معشوقم.
به ایرانی گفتند: چقدر می گیری؟ گفت 300 هزار دلار. 
گفتند چرا؟ 
گفت: 100
کسی به روی درختی نوشته بود به کارد
جمال چون تو درختی ربوده عقل و قرار
ندیده شکل تو دنیا به هیبت و عظمت
تو خود دلیل طراوت تو خود دلیل بهار
فقط برای جمالت کمی هرس بشوی
هزار مرتبه بهتر تو دل ربا بشوی
درخت سرو از آن سو شکسته آه کشید
بترس از آن که اسیر غم و جفا بشوی
کسی ندیده که سروی هرس شود چون که
محال بوده که از سرو هم ثمر برسد
کسی که کارد بگیرد چنین هنر دارد
بترس از آن که به دستان او تبر برسد
#حمید_رفائی
#کمی_متفاوت
@hamidrefaeipoem
من که مشغول خودم بودم و دنیای خودم
می نوشتم غزل از حسرت و رویای خودم
من که با یک بغل از شعر سپیدم هر شب
می نشستم تک و تنها لب دریای خودم
به غم انگیز ترین حالت یک مرد قسم
شاد بودم به خدا با خود تنهای خودم
من به مغرور ترین حالت ممکن شاید 
نوکر و بنده ی خود بودم و آقای خودم
ناگهان خنده ی تو ذهن مرا ریخت به هم
بعد من ماندم و این شوق تمنای خودم
من نمیخواستم این شعر به اینجا برسد
قفل و زنجیر زدم بر دل و بر پای خودم
من به دلخواه خودم حکم به مرگم دادم
خونم ا
« شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند ؟
گره در روح و روانت به جهانت بزند ؟ »
شده در خواب ببینی که تو را قرض کند ؟
بروی وَهم شوی تا که تو را فرض کند ؟
شده در گوش ِ تو گوید که تو را باز تو را…؟
نشوم فاش ِ کسی تا که شوم رازْ تو را …؟
شده آغوش شود تا که هم آغوش شوی ؟
گره ات باز کند تا که تو خاموش شوی ؟
شده یک شب برود تا که روی در پی او ؟
که تو فرهاد شوی تا بشوی قصه ی او ؟
به همان حال بگویی که تو مجنون ِ منی
به تو بیمار شدم تا که تو درمون ِ منی
شده دلتنگ شوی غم به ج
دانلود رایگان فیلم سریع و خشن 5 با دوبله فارسی Fast Five 2011

امتیاز از ۱۰: ۷٫۳
محصول: آمریکا
کارگردان: Justin Lin
ستارگان: Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker
کیفیت:720p_1080p
داستان:
«برایان او کانر» (پاول واکر) و «دامنیک تورتو» (وین دیزل) دوباره در مقابل قانون قرار می گیرند. برایان و «میا تورتو» که دامنیک را از حبس فراری داده‌اند، اکنون به هر راهی می زنند تا از پلیس بگریزند. اکنون آن‌ها به «ریو د جانریو» بازگشته‌اند تا آخرین مسابقه را برای آزادی‌شان انجام دهند. بعد ا
حکمتانه:
۱. برای آرامش به برگ علف بیابان و حرف بیگانه بی ایمان پناه می بریم اما به خالق کل زمین و آسمان چطور؟
۲. به آسمان بیشتر نگاه کن تا کوچکی دنیایت را بیشتر ببینی.
۳. خودت در برابر خدا هیچی تا چه برسد به مشکلاتت پس حلشان را از خدا بخواه.
۴. دنیا محل پر کردن حساب کارت اعمالمان است و قیامت روز کارت کشیدن؛ نکند قیامت پیش همه مردم پیام برسد موجودی حساب شما برای بهشت کافی نمی باشد.
۵. الهی از مشتی خاک در گذری به جایی بر نمی خورد!
http://ziarani1.blog.ir/
با سکوت و اخفا بحث را ادامه می دهیم ؛ بیاید به چند سال گذشته سفر کنیم ؛ موقعی که پیام رسان محبوب در ایران ، یعنی وایبر در آستانه سقوط بود ؛ مردی روس تبار شبانه زادگاهش را به مقصد نیویورک آمریکا ترک می کند.
 آن شب را خوب به یاد  دارم ، آن شب خیلی از ما ایرانی ها در وایبر یا واتساپ در حال گشت زنی بودیم و وقت مامان را در بطالت سپری می کردیم ؛ اما در همان شب ؛ جوان ۲۱ ساله روسی ، رویایی بزرگ را در سر می پروراند که او را به یک قهرمان جهانی تبدیل می کرد.
ا
کربلامنتظرماست حسینش تنهاست/شورشی بهرامامت به دل آن صحراست/آسمان غرق تماشای شهادت طلبی/تشنگی زمزمه ای بهر وصال یکتاست/یک یکی جان بفدای پسرفاطمه اند/ناظرشورحماسه زبر عاشوراست/برسد داغ عظیمی به دل پاک حسین/اکبرواصغراو تشنه لب کرببلاست/علقمه منتظر مقدم عباس علی/قهرمان دوجهان زمزمه ای ازسقاست/لحظه سخت وداع است حسین وزینب/حاکم بردل خواهر همه جابامولاست/سخت شد وقت شهادت زبرخون خدا/گریه کن بهرمصائب همه اش برآقاست/بر ولایت همه لبیک سعادت داریم
رهبری موقعیتیرهبری موقعیتی رهبری به شیوه هزاره سوم
—————————————————————————————————————————————————————————————–
لطفا فیلم  چگونه رهبری کنیم در آپارات https://www.aparat.com/v/uzmO5 مشاهده فرمایید.
——————————————————————————————————————————————————————————————
مدل رهبری موقعیتی یا نظریه رهبری موقعیتی یکی از نظریه‌های رهبری است که توسط پاول هرسی، استاد دانشگاه هارورا
بانک مرکزی آمریکا ایده های اقتصادی جدید را امتحان می کند و کاخ سفید به سیاست خود در خصوص دلار قوی بازگشته است 
روابط بین کاخ سفید و بانک مرکزی آمریکا بار دیگر اثبات کرد که سکوت بهترین جواب عاقلانه ای است که می توان داد. هرچقدر ترامپ بیشتر حرف می زند بیشتر اعتمادمان به او پایین می آید. در عین حال میزان اعتماد به رییس فعلی بانک مرکزی آمریکا به بالاترین حد خود از سال ۲۰۰۴ میلادی که آلان گرینسپن سکان فرماندهی این نهاد را بر عهده داشت رسیده است. حد
دولت روحانی و جریانات حامی انتخاباتی ایشان که احمدی نژاد را به خاطر طرح های مسکن مهر، سهمیه بندی سوخت و .... گداپرور نامیده بودند، بیش از پیش مردم را به این سمت سوق دادند.
یک روز کشاندن مردم به خیابان ها برای خرید ارز با قصد یا بدون قصد سوء ، یک بار کشاندن مردم به فروشگاه های اینترنتی برای ثبت نام گوشت و مرغ و تخم مرغ اینترنتی!
یک بار با کارت ملی ! یک بار با کد پستی !  آخرش فکر کنم نوبت به کوپنی کردن گوشت و مرغ و تخم مرغ برسد! زمان های انسان های نخست
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013
به صورت دو زبانه با لینک مستقیم و سه کیفیت 1080p + 720p + 480p
نامزد دریافت 3 جایزه اسکار – Extended Edition
دوبله شده در استودیو دوبلاژ آواژه

نام فیلم: هابیت؛ ویرانی اسماگ – The Hobbit: The Desolation of Smaug | تولد: 2013
ژانر: ماجراجویی، درام، فانتزی | زبان: دوبله فارسی + اصلی | مـدت زمـان: 03:06:35
| حجم: 2.96 گیگابایت + 1.49 گیگابایت + 789 مگابایت
خلاصه داستان:دورف ها (کوتوله ها) به همراه “بیلبو بگینز” و “گندالف خاکستری”، به سفر
طبق نظر اقتصاددان الهام بخش پروفسور پاول پیلزرPaul Pilzer :
امروزه ،تقریبن 95 درصد اقتصاد ما در تولید کردن محصولات و خدماتی شرکت دارند(بکار می روند) که 50 سال پیش وجود نداشتند. وبزرگترین فرصت های فردا(مثلن 50 سال آینده)، در آن بخش هایی از اقتصاد خواهند بود که امروزه اصلن وجود ندارند.
و
باک مینسترفولرBuckminster Fuller که شاید بزرگ ترین فیلسوف عمل گرا در قرن 20 و مبارزی سرسخت برای پایان دادن به گرسنگی در جهان باشد؛اشاره کرده است که منابع کافی در جهان برای همه د
آموزش رویت جزئیات در اتودسک

در حالی که Revit ابزاری برای نمایش داده های ساختار است آموزش رویت جزئیات (BIM) - و BIM روشی مبتنی بر مدل 3 بعدی است. پیش نویس و تعیین 2D — بخش های مختلف و مهم در فرآیند کار برنامه Revit هستند.
در این دوره ، Paul F. Aubin چگونگی ساخت ، نظارت و استفاده مجدد از ظرافت های توسعه 2D در Revit را به نمایش می گذارد.
پولس می گوید بهترین روش برای تهیه پیش نویس و افسانه در Revit ، استفاده از خطوط 2D ، قرار دادن قطعات جزئیات و تکمیل جزئیات با درج یادداشت
شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟شده در خواب ببینی که تو را قرض کند؟بروی وهْم شوی تا که تو را فرض کند؟شده در گوش تو گوید که تو را باز تو را...؟نشوم فاش کسی تا که شوم رازْ تو را...؟شده آغوش شود تا که هم آغوش شوی؟گره ات باز کند تا که تو خاموش شوی؟شده یک شب برود تا که روی در پی او؟که تو فرهاد شوی تا بشوی قصه او؟به همان حال بگویی که تو مجنون منیبه تو بیمار شدم تا که تو درمون منیشده دلتنگ شوی غم به جهانت برسد؟گره ات کور شو

یک درخت میلیون ها چوب کبریت را می سازداما وقتی زمانش برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیونها درخت کافی استزمانه و شرایط در هر موقعی می تواند تغییر کنددر زندگی هیچ کس را تحقیر و آزار نکنیدشاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشدزمان از شما قدرتمندتر استاز یک درخت هزاران چوب کبریت تولید میشوداما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت برای سوزاندن هزاران درخت کافیست
===============
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن داشته باشند ترکت
حالا بیاییم خیر و شر را در متن دین و اعتقادات دینی در نظر بگیریم:اگر ما یک مومن معتقد باشیم (حداقل اینکه ریشه های اعتقادی در ما وجود داشته باشد)اگر خیر و نعمتی به ما برسد آنرا "فضل و رحمت الهی" میدانیمو احیانا شرّ و بدی دامن ما را بگیرد آنرا "امتحان الهی" قلمداد میکنیم.
در نقطه مقابل:اگر خیر و نعمتی به فرد یا ملتی برسد که باور دینی و اعتقادی اش مورد قبول ما نباشد آنرا مهلت و حتی امتحان الهی می بینیم.و احیانا شرّ و بدی به جان آن فرد یا ملّت بیافتد ا
بین ایران وعراق است چه وحدت زیبا/عامل تفرقه راریشه کنش کن هرجا/دین اسلام و ولایت همه اش این باشد/وحدت وگنج بصیرت برسد ازیکتا/عشق ایران وعراقی است همه آل نبی/معرفت کسب کنی بازبه آل طاها/درره وحدت ما خون شهیدان وطن/هدف خامنه ای یاکه خمینی اینجا/جمعه ای ما همگی شوکه اخبارشدیم/یک سلامی زادب سوی سلیمانی ما/دشمن از کینه زندتیربه سرداروطن/باشهادت برسد وحدت در ملتها/کن فراخوان همه کس یارولایت باشیم/همدلی چاره بود ریشه کنی براعدا/وقت آن است که مامتح
بسم الله الرحمن الرحیممیوه اگر زودتر از موعد به دستت برسد کال و نارس است و بابت طعم ناپخته ای که دارد دلت را می زند و تو با وجود همه خوشمزگی هایش قدر و ارزش آن را نخواهی دانست. هر چیزی زمانی دارد، وقتش که برسد، می رسد و شیرینی اش خوب به جسمت می نشیند. باید وقتش رسیده باشد ...کتاب ها برای من همیشه همین طورند. با همه کتاب هایم این را بارها چشیده ام، تا زمانشان نرسد مزه شان زیر زبانم کال است و روی دور کند یک جایی مزه کردن شان متوقف می شود.نفس عمییییق ..
آیا شما برای اینستاگرام گرسنه هستید؟ خوب ، شما تنها نیستید. اینستاگرام یکی از پرکاربردترین سیستم عامل های جهان است. پیش بینی می شود تعداد کاربران موجود در این سیستم عامل برسد 989 میلیون تا سال 2022 بازاریابی اینستاگرام این می تواند به نتایج عالی برسد. الف ضریب هوشی فیس بوک این بررسی نشان داد …The post 10 گرایش در طراحی گرافیکی که باید در سال 2020 برای اینستاگرام بدانید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
مشاهده مطلب در کانال
در رابطه با روش کسب دانش معنوی عملی،اگر تمرینی یافتید که تمایلات شرورانه را در شما افزایش می‌دهد و شما را به سمت خودخواهی سوق می‌دهد، رهایش کنید، هرچند ممکن است به چشم دیگران پرهیزکارانه به نظر برسد.و اگر هر عملی تمایلات شرورانه‌تان را خنثی می‌کند، و به نفع موجودات ذی‌شعور است، بدانید که آن راه درست و مقدس است، و ادامه‌اش دهید،ولو به چشم دیگران گناهکارانه به نظر برسد.
میلارپا
نقاشی از اولگ شوپلیکاک
 دینداری فصلی و عاریه ای:
✨وَمِنَ النَّاسِ مَن یَعْبُدُ اللَّهَ عَلَىٰ حَرْفٍ فَإِنْ أَصَابَهُ خَیْرٌ اطْمَأَنَّ بِهِ وَإِنْ أَصَابَتْهُ فِتْنَةٌ انقَلَبَ عَلَىٰ وَجْهِهِ خَسِرَ الدُّنْیَا وَالْآخِرَةَ ذَٰلِکَ هُوَ الْخُسْرَانُ الْمُبِینُﻭ ﺑﺮﺧﻲ ﺍﺯ ﻣﺮﺩم ﺍﻧﺪ ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﻳﻚ ﺳﻮﻳﻪ ﻣﻰ  ﺮﺳﺘﻨﺪ ، ﺲ ﺍﺮ ﺧﻴﺮی ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺮﺳﺪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻳﺎﺑﻨﺪ ، ﻭ ﺍﺮ ﺑﻠﺎﻳﻲ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺮﺳﺪ ﻋﻘﺐ ﺮﺩ ﻣﻰ  ﻛﻨﻨﺪ ، ﺩﻧﻴﺎ ﻭ ﺁﺧﺮ
خبر به
دور
ترین
نقطه
جهان
برسد
نخواست او
به
منه
خسته
بی
گمان
برسد
شکنجه بیشتر
از
این
که
پیش
چشم
خودت
کسی
که
سهم  تو باشد
به
دیگران
برسد
چه می
کنی؟اگر
او
را
خواستی
یک
عمر
به راحتی
کسی
از
راه
ناگهان
برسد
رها کنی
برود
از
دلت
جدا
بشود
به انکه
دوست
ترش
داشت
به
ان
برسد
رها کنی
بروند
و
دوتا
پرنده
شوند
 خبر
به
دورترین
نقطه
جهان
برسد
گلایه ای
نکنی
و
بغض
خویش
را
بخوری
که هق
هق!...
تو
مبادا
به
گوششان
برسد
خداکندکه...نه..نفرین
نمیکنم
..نکند
به او
که
عاشق
او
بوده
«آبی که به آبی برسد ، بی کران که به بی کران برسد ، تفوق باکی است ؟ دریا و شب در یک خط از هم جدا می شوند ، خطی که در افق مرئی است ، خطی که شب ها پاک می شود . دریا و شب در هم یکی می شوند ، بی کران ابدی . »
اولِ تک نگاره ای در اولین شماره ی مجله ی سان ، این بند به عنوان مقدمه نوشته شده و از دیشب که این جملات را دیدم ، در سرم پرسه می زنند . 
می دانم ، دریا هم کران دارد ولی راستش خیلی از ماهی ها خوابش را هم نمی بینند . 
ای کاش انسان ها هم بی کران یا حداقل «کرانه ن
پاول دروف، بنیانگذار ارشد پیام‌رسان تلگرام،‌ در واکنش به خبر فیلترینگ تلگرام در روسیه،‌ در پیامی از سیستم ضد فیلتر تلگرام خبر داد.
پاول دورف موسس تلگرام، امروز در واکنش به خبر مسدود سازی تلگرام توسط دولت روسیه، در صفحه شخصی وی‌کی خود نوشت:
تلگرام بدون نیاز به انجام کارهای اضافی از طرف کاربر، خواهد توانست با استفاده از ابزار تعبیه شده در این نرم افزار فیلترینگ را دور بزند. اما امکان دارد در برخی موارد نیاز به V.P..N باشد و فعلا در دسترس بودن
همه این شبکه‌های اجتماعی رو پاک میکنم... حتی شاید این وبلاگ هم پاک... درد دارد ولی برای من که دردمندم وجود اینها هم چیزی رو عوض نمیکند... میروم در خلوتم و فراموش‌شدن را آغاز میکنم... برای من که بیخبرم، اطمینان و یقین به اینکه بیخبر هستم و بیخبر هم خواهم بود شاید تسکینی باشد... تنها ترسم این است که به چیزهایی پشت پا بزنم که دیگر چیزی از من نماند و آنوقت با مصطفایی روبرو بشوم که برایم به شدت غریبه است؛ وضعیت وحشتناکی است، خدا به دادم برسد، به داد همه
تند تند غذا خوردن یک عادت بسیار نامناسب غذایی است،که علاوه بر افزایش احتمال خفگی افراد، موجب ایجاد امراض بسیاری در بدن می شود. در این روش غذا به خوبی جویده نشده و باعث افزایش فشار به دستگاه گوارش انسان می شود.
زمانی که به آرامی غذا می خورید، بهتر هم هضم می کنید. شما به راحتی وزن خود را از دست می دهید یا حفظ می کنید. با این حال، شما هم از هر وعده غذایی احساس رضایت بیشتری می کنید. در مقابل چنانچه اگر غذای خود را سریع بخورید، گوارش شما آسیب می بیند.
کربلامنتظرماست حسینش تنهاست/شورشی بهرامامت به دل آن صحراست/آسمان غرق تماشای شهادت طلبی/تشنگی زمزمه ای بهر وصال یکتاست/یک یکی جان بفدای پسرفاطمه اند/ناظرشورحماسه زبر عاشوراست/برسد داغ عظیمی به دل پاک حسین/اکبرواصغراو تشنه لب کرببلاست/علقمه منتظر مقدم عباس علی/قهرمان دوجهان زمزمه ای ازسقاست/لحظه سخت وداع است حسین وزینب/حاکم بردل خواهر همه جابامولاست/سخت شد وقت شهادت زبرخون خدا/گریه کن بهرمصائب همه اش برآقاست/بر ولایت همه لبیک سعادت داریم
«آبی که به آبی برسد ، بی کران که به بی کران برسد ، تفوق باکی است ؟ دریا و شب در یک خط از هم جدا می شوند ، خطی که در افق مرئی است ، خطی که شب ها پاک می شود . دریا و شب در هم یکی می شوند ، بی کران ابدی . »
اولِ تک نگاره ای در اولین شماره ی مجله ی سان ، این بند به عنوان مقدمه نوشته شده و از دیشب که این جملات را دیدم ، در سرم پرسه می زنند . 
می دانم ، دریا هم کران دارد ولی راستش خیلی از ماهی ها خوابش را هم نمی بینند . 
ای کاش انسان ها هم بی کران یا حداقل «کرانه ن
نام فیلم: هابیت: برهوت اسماگ – The Hobbit: The Desolation of Smaugژانر: ماجراجویی، درام، فانتزیکارگردان: Peter Jacksonستارگان: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitageمحصول کشور: آمریکا، نیوزلندسال انتشار: 2013امتیاز: 7.9 از 10مدت زمان: 3:06:35زبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 1.47 گیگابایت + 2.56 گیگابایتخلاصه داستان: دورف ها به همراه بیلبو بگینز و گندالف خاکستری، به سفر خود برای نجات اربور شهر مادری شان، که در تصرف اژدهایی بنام اسماگ است، ادامه می دهند. این

شهر خالی می شود...
کوچه ها یخ می زنند...
ِاردیبهشت ... می رود...
اما طعم شیرین کرشمه اش؛
می کُشد نفس تنگ زمین را...هلاک می کند ظلمت کده ی این مسافر  غریب  را....خیابان هایش پر می شود از
  بغض ِسرگردانی...
شهرهایش لبریز می شود از تنهایی...
چشم انتظار می ماند....این بیمار محتضر تا آبان در لا به لای ذهن پر آشوبش از راه برسد
تا آذر دوباره با ناز خود را برساند....تا سرشار وسرمست  گلهای داوودی از جنس اهورای اش شود.....وجرعه نوشِ شرابِ ناب. رنگ هایش ...
تا اعجازش
... إِنْ کَانَ قَمِیصُهُ قُدَّ مِنْ قُبُلٍ فَصَدَقَتْ وَهُوَ مِنَ الْکَاذِبِینَ ٢٦
...اگر پیراهن یوسف از جلو پاره شده، بانو راست می گوید و یوسف دروغگوست. (۲۶)

وَإِنْ کَانَ قَمِیصُهُ قُدَّ مِنْ دُبُرٍ فَکَذَبَتْ وَهُوَ مِنَ الصَّادِقِینَ ٢٧
و اگر پیراهنش از پشت پاره شده، بانو دروغ می گوید و یوسف راستگوست. (۲۷)

این بنده خدا همون دانشجوی بسیار محترم من هستند که چندوقت پیش نوشتم آی دی من رو تو آسانسور جلوی استادم گرفت و دیشب گفتم که دارم حدود
در ابتدا چیزی که برای کارفرمایان بسیار مهم است این است که هزینه اجرای طرح چقدر است ؟ دوم این که هزینه نگهداری از آن به چه صورت است ؟
ممکن است طرحی نتواند این دو اصل را برآورده سازد ولی زیبا به نظر برسد ، در آخر مردود خواهد شد .
کارفرمایان با تغییراتی که در طرح انجام می دهند آن را دچار تغییرات بنیادی می کنند . بنابراین بهتر است براساس بودجه کارفرما طراحی دقیق صورت گیرد و در پیشنهاد ات ارائه شده این اصل رعایت شود . همچنین لازم است در طراحی هزین
بلاک چین تلگرام چیست؟
پیام‌رسان تلگرام درنظر دارد تا پلتفرمی مبتنی بر بلاک چین راه اندازی کند که قابلیت پشتیبانی از پرداخت درون برنامه‌ای و مواردی فراتر از اینها را داشته باشد. «شبکه آزاد تلگرام» که به اختصار TON نامیده می‌شود، نسل سوم از شبکه‌های بلاک چین خواهد بود که نسبت به نسل‌های قبلی بلاک چین، یعنی بیت کوین و اتریوم، قابلیت‌های بیشتری ارائه می‌کند.
شبکه آزاد تلگرام از طریق عرضه‌ی اولیه کوین (ICO‌)، توانسته است تا سرمایه‌ی عظیمی ر
نام فیلم: هابیت: برهوت اسماگ – The Hobbit: The Desolation of Smaugژانر: ماجراجویی، درام، فانتزیکارگردان: Peter Jacksonستارگان: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitageمحصول کشور: آمریکا، نیوزلندسال انتشار: 2013امتیاز: 7.9 از 10مدت زمان: 3:06:35زبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 1.47 گیگابایت + 2.56 گیگابایتخلاصه داستان: دورف ها به همراه بیلبو بگینز و گندالف خاکستری، به سفر خود برای نجات اربور شهر مادری شان، که در تصرف اژدهایی بنام اسماگ است، ادامه می دهند. این

چشم انداز هفتگی بازار ارز؛ 11-15 نوامبر،2019
فشارهای معاملاتی همچنان ادامه دار است، سخنرانی ژروم پاول و داده های مهم زیر نظر هستند.
 اخبار معاملاتی متناقض همچنان به بازارها فشار وارد میکند. داده بازار آمریکا در وضعیت خوبی می ماند؟ داده تورم، خرده فروشی و از همه اینها مهم تر سخنرانی پاول زیر نظر هستند. در ادامه موارد برجسته هفته پیش رو را می آوریم. کدامیک از بازارها به روابط تجاری آمریکا/چین باور دارند؟ باور به بدبینی پیتر ناوارو Peter Navarro(مشاور
شطرنج مدرن و مدون
ماه اول/هفته اول: شاه قلعه نرفته
نیازی به بیان نیست که شاه مهم ترین مهره در شطرنج است لذا حفظ امنیت آن نیز مهم ترین مساله در بازی به حساب می آید. در شرایط معمول شما با داشتن شاهی آسیب پذیر نمی توانید طرح های خود را در صفحه پیاده کنید در عوض باید قسمت عمده توجه خود را به شاهتان معطوف کنید!قلعه رفتن یکی از بهترین روش های امن کردن موقعیت شاه خودی است. شاید این حرکت خصوصا در سطوح بالاتر شطرنج بدیهی به نظر برسد اما استاد بزرگ نایجل د
شطرنج مدرن و مدون
نیازی به بیان نیست که شاه مهم ترین مهره در شطرنج است لذا حفظ امنیت آن نیز مهم ترین مساله در بازی به حساب می آید. در شرایط معمول شما با داشتن شاهی آسیب پذیر نمی توانید طرح های خود را در صفحه پیاده کنید در عوض باید قسمت عمده توجه خود را به شاهتان معطوف کنید!قلعه رفتن یکی از بهترین روش های امن کردن موقعیت شاه خودی است. شاید این حرکت خصوصا در سطوح بالاتر شطرنج بدیهی به نظر برسد اما استاد بزرگ نایجل د
پلک بستی که تماشا به تمنا برسد
پلک بگشا که تمنا به تماشا برسد

چشم کنعان نگران است خدایا مگذار
بوی پیراهن یوسف به زلیخا برسد

ترسم این نیست که او با لب خندان برود
ترسم این است که او روز مبادا برسد

عقل می‌گفت که سهم من و تو دلتنگی است
عشق فرمود‌: نباید به مساوا برسد‌!

گفته بودم که تو را دوست ندارم دیگر...
درد آنجا که عمیق است به حاشا برسد

احسان افشاری
... همچنین روح این ۱۴ نفر همان شعاع نوری است که یک سرش در عالم طبیعت و سر دیگرش در ذات خداست . حال اگر کسی خواست به خدا برسد باید وارد شعاع و روحانیّت و نورانیّت این ها شود تا جانش روشن و نورانی و گرم شود و در نتیجه صعود بکند و بالا برود و بدون ورود به نورانیّت و روحانیّت این انسانها محال است که کسی به خدا برسد . آن گاه این ورود به درون روحانیّت ۱۴ معصوم را ، ولایت میگویند . بنابراین ولایت عبارت است از اتّحاد روحانی شخص سالک با روح یکی از این اولیاء
پژوهش مدیریت دانش
دانلود پژوهش با موضوع مدیریت دانش، در قالب doc و در 72 صفحه، قابل ویرایش. تعداد زیادی از تئوریسین‌های مدیریت دانش تکامل بحث مدیریت دانش را به عهده داشتند و توزیع نموده‌اند که در میان آنان برجستگانی همچون پیتر دراکه، پاول استرلوس و پیتر سنگه از آمریکا را می‌توان نام برد. دراکه و استرلوس من بیشتر ...
شیشه های رنگی از زمان های بسیار قدیم ساخته شده است.
هم مصری ها و هم رومی ها اشیاء شیشه ای با رنگ کوچک تولید کردند. هنگامی که مسیحیان شروع به ساخت کلیساها کردند ، شیشه آغشته به رنگ به عنوان یک هنر مسیحی شناخته شد.
گسترش مسیحیت در اروپا ارتباط مستقیمی با گسترش شیشه های رنگی در سراسر جهان داشت و شیشه های رنگی را به شکل غالب هنر هزاره جدید تبدیل کرده است.
یکی از قدیمی ترین نمونه های شناخته شده از چندین قطعه شیشه رنگی که در یک پنجره استفاده شده است ،
سؤال:کدام آیه به این مصراع زیر اشاره دارد ؟از آن جا رانده، از این جا مانده. 
جواب:سوره الحج,  آیة ١١وَمِنَ ٱلنَّاسِ مَن یَعْبُدُ ٱللَّهَ عَلَىٰ حَرْفٍۢ ۖ فَإِنْ أَصَابَهُۥ خَیْرٌ ٱطْمَأَنَّ بِهِۦ ۖ وَإِنْ أَصَابَتْهُ فِتْنَةٌ ٱنقَلَبَ عَلَىٰ وَجْهِهِۦ خَسِرَ ٱلدُّنْیَا وَٱلْءَاخِرَةَ ۚ ذَٰلِکَ هُوَ ٱلْخُسْرَانُ ٱلْمُبِینُ. بعضی از مردم خدا را تنها با زبان می‌پرستند (و ایمان قلبیشان بسیار ضعیف است)؛ همین که (دنیا به آنها رو کند و نفع و)
Ubiquitous learning and massive communication in MOOCs: Revisiting the role of teaching as a praxis
Saeid Zarghami-Hamrah & Marc J. de Vries
مقاله سعید ضرغامی، عضو هیأت علمی گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی و مارک دفریس، استاد فلسفه علم و فناوری دانشگاه دلفت هلند، با موضوع ارزیابی نقش عمل تدریس همچون عملی هنجاری در موک ها، در شماره سوم مجله «اخلاق و تربیت» در سال 2018 منتشر شد. پرسش اساسی این مقاله این بوده است که با توجه به تغییرات رخداده در نقش تدریس در موک ها، تدریس به عنوان گونه ای عمل هنجا
من زودتر رسیدم. اولین ملاقات. آدم‌هایی که بدون هدف راه نمی‌رفتند. ساعت 8:45 دقیقه‌ی صبح بود. چهره‌های خسته و غمگین. معلوم نیست آخرین باری که به ارگاسم رسیده‌اند چه زمانی بوده. لباس‌های تکراری. آدم چرا باید وسط تابستان شلوار لوله‌ای بپوشد؟ لباس‌های مشکی. مردهایی که کیف در دست دارند و پیراهنشان را کرده‌اند توی شلوارشان. خط شرت یکی از آن‌ها را می‌شد دید. چقدر هم شل و ول راه می‌رفت. سر ساعت همدیگر را دیدیدم. صبحانه خوردیم. قدم زدیم. برنامه عوض
هوالحق
...بسم الله الرحمن الرحیم خیلی حرف درونش دارد، اُمّ الاسماء الله است، خیلی چیزها از الله درمیاید، از رحمان درمیاید، از رحیم در میاید. قرآن میفرماید: (بل نحن محرومون) ما محروم هستیم، یعنی همین که به اندازه همه عالم آفرینش در بسم الله الرحمن الرحیم درونش حرف دارد، مطلب دارد، درونش مقام دارد، عالی ترین مقامی که انسان در سیر الی الله میتواند برسد، مقام بسم الله الرحمن الرحیم است.تا باطن بسم الله برای ما کشف نشود، هیچی از عوالم... همانطور ک
شطرنج مدرن و مدون
والتر بنیامین، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

واگن فضیلت (به یاد 5 اکتبر 1922) [اثر پاول کله[1]]
هشدار
در جایی که برای گردش‌های روزمره مشهور بود، نه‌چندان دور از [شهر] چینگ‌دائو[2]، قسمتی صخره‌ای وجود داشت که به‌عنوان مکانی رمانتیک شناخته شده بود و دیوارهای سنگیِ پُرشیبیش تا اعماق زمین فرو می‌رفت. این دیوارهای سنگی میعادگاه بسیاری از مردان عاشق‌پیشه در طول دورۀ سرخوشی بود و پس از اینکه هرکدامشان دست در دست دختر [محبوبشان] منظره را ستایش می‌کردند، ب
خبرهای میرسه از اینکه تلگرام بلاکچینی داره میاد. طبق خبری هم که تو کانال اندیشکده تبیین در ایتا خوندم، ظاهرا به صورت محدود کارش رو شروع کرده، طبق گفته یکی از کارشناسای فضای مجازی هم قراره طبق برنامه، خرداد ماه رونمایی بشه.
نکته جالبش اینجاست که تو همین فضا، گوگل اقدام به حذف هاتگرام و تلگرام طلایی از روی گوشی ها کرده و وزیر ارتباطات هم میگه هاتگرام و تلگرام طلایی فاقد امنیتن! و حالا تلگرم طلایی و هاتگرام از روی بازار حذف شدن.
برای #حق‌الناس
دانلود فیلم Fast Five 2011
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Justin Lin
ستارگان : Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Paul Walker, Vin Diesel
سال : 2011
کشور : آمریکا
سازندگان : Chris Morgan,Gary Scott Thompson
مدت زمان : 2 ساعت و 10 دقیقه
«برایان او کانر» (پاول واکر) و «دامنیک تورتو» (وین دیزل) دوباره در مقابل قانون قرار می گیرند. برایان و «میا تورتو» که دامنیک را از حبس فراری داده‌اند، اکنون به هر راهی می زنند تا از پلیس بگریزند. اکنون آن‌ها به «ریو د ج
هوالهادی
عبادت امام زمان
... نکته ای در مورد بحث دیشب که بعضی از دوستان اشکال داشتند ، در مورد اینکه عرض کردم عبادت های ما به سوی انسان کامل واقع میشود که انسان کامل در زمان ما وجود مقدّس امام زمان(ع) هستند .اینطور نیست که ما وقتی به نماز می ایستیم ، قصد کنیم که دو رکعت نماز صبح میخوانم به جهت نزدیک شدن به امام زمان ، هیچگاه ایشان را قصد نمیکنیم ، ایشان را نیّت نمیکنیم ، خدا را نیّت میکنیم ، اگر کسی بخواهد غیر خدا را در عبادتهایش نیّت بکند ، عبادت
ارسال گل و هدیه

ایرانیان خارج از کشور-iranians abroad تنها با یک تماس میتوانید سفارش ارسال گل و یا هدیه برای عزیزانتان در داخل ایران را بفرمایید تا در تایم مورد نظر شما به دست عزیزتان در داخل کشور برسد شماره تماس 00982188656470

حتما بارها در مناسبتهای مختلف آرزو کردید کاش مرکزی و یا موسسه ای یود که با دریافت مبلغی مناسب با سلیقه و سفارش شما برای عزیزانتان در ایران گل و یا هدیه میفرستاد .
شما میتوانید با تماس با موسسه ایرانیار سفارش خود   و بودجه ای که ب
از حرفش رنجیدم.قدم هایم را تند کردم که از هم فاصله بگیریم.
کمی دور که شدم، چند قدم یکبار می ایستادم و پشت سرم را نگاه میکردم چون دلتنگ آدمی میشدم که ازش دلگیر بودم.
بعد یکجایی دیدم دلتنگی ش بر دلخوری غلبه کرد. بخشیدمش و ایستادم تا برسد و هم راه شویم.
هوالهادی
عبادت امام زمان
... نکته ای در مورد بحث دیشب که بعضی از دوستان اشکال داشتند ، در مورد اینکه عرض کردم عبادت های ما به سوی انسان کامل واقع میشود که انسان کامل در زمان ما وجود مقدّس امام زمان(ع) هستند .اینطور نیست که ما وقتی به نماز می ایستیم ، قصد کنیم که دو رکعت نماز صبح میخوانم به جهت نزدیک شدن به امام زمان ، هیچگاه ایشان را قصد نمیکنیم ، ایشان را نیّت نمیکنیم ، خدا را نیّت میکنیم ، اگر کسی بخواهد غیر خدا را در عبادتهایش نیّت بکند ، عبادت
مجردها شادترند و زندگی بهتری دارند یا متاهل ها؟
متأهل شادتر است یا مجردها ؟؟؟
اینکه زنان مجرد و بدون فرزند شادترین زیر گروه جمعیت هستند و عمر طولانی تری نسبت به همتایان
دارای فرزند و متاهل خود دارند، اگر‌چه تا کنون مورد حدس و گمان بوده است، اما هم اکنون و براساس
مطالعات یک متخصص حوزهٔ شادکامی، از پشتوانهٔ علمی کافی نیز برخوردار است.
مطالعات کلی نشان داده است که افرادی که متاهل هستند آرامش درونی بیشتری دارند و برخی ها ازدواج
و تاهل را عامل
 شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند ؟گره در روح و روانت به جهانت بزند ؟ »
شده در خواب ببینی که تو را قرض کند ؟بروی وَهم شوی تا که تو را فرض کند ؟
شده در گوش ِ تو گوید که تو را باز تو را…؟نشوم فاش ِ کسی تا که شوم رازْ تو را …؟
شده آغوش شود تا که هم آغوش شوی ؟گره ات باز کند تا که تو خاموش شوی ؟
شده یک شب برود تا که روی در پی او ؟که تو فرهاد شوی تا بشوی قصه ی او ؟
به همان حال بگویی که تو مجنون ِ منیبه تو بیمار شدم تا که تو درمون ِ منی
شده دلتنگ شوی غم به جهانت
معجزه اخلاص  : داماد بزرگ خانواده جواد روح اللهی که میاندار این ضیافت باشکوه شده از طرف خانواده شهید از رهبر انقلاب درخواستی می کند : "حاج آقا یک خواسته هم از شما داریم. می خواستیم یک قولی از شما بگیریم که فردای قیامت همه ما را که اینجا هستیم شفاعت کنید" آقای خامنه ای میگویند : "ما چه کاره ایم که شما را شفاعت کنیم ؟" و بعد با اشاره به پدرومادرشهیدمی گویند : "این خانم بایدمن وشماراشفاعت کند. این آقا و این خانم ... "داماد خانواده می پرد وسط حرف رهبر ان
دانلود فیلم The Report 2019 گزارش با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی 
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده
فیلم گزارش زیرنویس فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: گزارش The Report
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
ژانر: جنایی | درام | زندگینامه
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی فیلم The Report 2019 گزارش
محصول: آمریکا
کارگردان: اسکات زد
ستارگان: آدام درایور، کوری استول، اواندر داک جونی
ژانر فیلم : اکشن
محصول کشـور آمریکا
تاریـخ انتشار : سـال 2019
زبان : دوبله فارسی + انگلیسی
مدت زمان پخش : 01:36:51
کیفیت ویدئو : بلوری
حجم : 1.9 گیگابایت + 918 مگابایت + 484 مگابایت
خلاصه داستان : یک شکارچی که حیوانات بزرگ را برای نگهداری در باغ وحش به دام می‌اندازد، سوار کشتی باری متعلق به یک کشور آمریکای لاتین می‌شود تا حیوانات عجیب و غریب آمازون را به ناحیه‌ای دیگر منتقل می‌کند. در این کشتی، یک قاتل خطرناک نیز به صورت مخفیانه برای استردا
فکر می‌کنم همه انسان‌ها آینده را دوست دارند. البته چیزی که بیشتر از خودِ آینده دوست‌داشتنی است،امید به آینده است. درواقع بسیاری از رفتارهای امروز ما تابع امید به آینده است.
ممکن است بگویید که بسیاری هستند که هیچ امیدی به آینده ندارند؛ همین افراد هم رفتار امروزشان تابع امید به آینده است. امید به آینده همیشه برای ما بار معنایی مثبت داشته است. درواقع افراد یا امید داشته‌اند و یا نداشته‌اند؛ اما به نظرم امید به آینده یک طیف است که می‌تواند
دکتره پنل دارو را باز کرد و تایپ کرد دیفن که یعنی توی این گرمای سگی سرماخورده ام، پلک چپم سه روز است که میپرد، غدد مرتبط و غیر مرتبطم دارند زور میزنندهورمون های زنانه ام را به حد قابل قبولی برسانند،قفسه سینه ام سنگین است،زورم به آتش فشان های چرکی صورتم میرسد،1سال و نیم پیش هم میگفتند سرماخوردی،اگر بپرسی چه خبر میگویم ملالی نیست به جز شما!
فیروزه کوبی هنری زیبا و اصیل است که توسط استاد کاران ماهر فیروزه کوبی انجام می‌شود. این هنر که عمدتا در اصفهان انجام می‌شود زیبایی چشم نواز و خیره کننده ای دارد. در این هنر از خرده سنگ های فیروزه که دیگر استفاده نمی‌شوند استفاده می‌شود و عمدتا بر روی مس پیاده می‌شود. اما میتواند بر روی برنج، نقره و حتی زیور آلات هم کار شود. در این مقاله به بررسی مراحل فیروزه کوبی می‌پردازیم.
مراحل انجام فیروزه کوبی
1. آماده کردن ظرف مسی
برای انجام فیروزه کو
والتر بنیامین، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

واگن فضیلت (به یاد 5 اکتبر 1922) [اثر پاول کله[1]]
هشدار
در جایی که برای گردش‌های روزمره مشهور بود، نه‌چندان دور از [شهر] چینگ‌دائو[2]، قسمتی صخره‌ای وجود داشت که به‌عنوان مکانی رمانتیک شناخته شده بود و دیوارهای سنگیِ پُرشیبیش تا اعماق زمین فرو می‌رفت. این دیوارهای سنگی میعادگاه بسیاری از مردان عاشق‌پیشه در طول دورۀ سرخوشی بود و پس از اینکه هرکدامشان دست در دست دختر [محبوبشان] منظره را ستایش می‌کردند، ب
ایران یکی از غنی ترین کشور ها از نظر منابع و زخایر انرژی و فلزات میباشد  . این منابع همان طور که باعث سود و منفعت کشور میشوند سبب میشوند که مدیریت بخش های مختلف به دلیل وجود سود زیاد کمی مشکل به نظر برسد و افراد سود جوی بسیاری برای سوئ استفاده دست به اقدامات متفاوتی بزنند . در سه سال گذشته بازار های جهانی طلا رونق بسیاری گرفته اند و همین امر سبب شده سرمایه گذاری در معادن طلا بیشتر شود و استخراج این فلز گران بها به یکی از بالا ترین مقادیر خود برس
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

علامه‌ مروجی‌ سبزواری شهید مقام‌عندیت
 آنکه در راه خدا کشته می شود، می شود شهید.
شهید، فعیل به معنای فاعل است یعنی شاهد. مشاهده کننده.
شهید یعنی کسی که مشاهده می کند.چه کسی را؟خدا را دارد مشاه
فکر را پَر بدهیدو نترسید که از سقف عقیده برود بالاترفکر باید بپردبرسد تا سر کوه تردیدو ببیند که میان افق باورهاکفر و ایمان چه به هم نزدیکند"فکر اگر پَر بکشد"جای این توپ و تفنگ، اینهمه جنگسینه ها دشت محبت گردددستها مزرع گلهای قشنگ"فکر اگر پر بکشد"هیچکس کافر و ننگ و نجس و مشرک نیستهمه پاکیم و رها...
نیما یوشیج

از نظر اسلام چه چیزهایی نجس هستند؟

مایعات مست کننده ؛ مثل شراب و آب انگوری که خود بخود به جوش آید نجس هستند

درصورتی که چیز پاک به چیز نجس برسد و هر دو یا یکى از آن ها به طورى تر باشد که ترى یکى به دیگرى برسد، چیز پاک نیز نجس مى ‏شود.
وظیفه‏ ى هر انسان مؤمن و خدا شناس آن است که هنگام اداى نماز بدن و لباس خود را پاک نماید ولى این نکته را نباید فراموش کرد که خداى مهربان احکام دین را بر شما ساده و آسان گرفته تا این امر به سهولت انجام گیرد. در اس
با داشتن کلسترول بالا، می توانید رسوبات چربی را در رگ های خونی خود ایجاد کنید. سرانجام ، این رسوبات رشد می کنند و باعث می شود خون کافی در رگهای شما جریان نیابد. بعضی اوقات ، این رسوبات می توانند به طور ناگهانی شکسته شوند و لخته ای تشکیل دهند که باعث حمله قلبی یا سکته مغزی شود.
کلسترول بالا می تواند به ارث برسد، اما غالباً نتیجه انتخاب شیوه زندگی ناسالم است که باعث می شود قابل پیشگیری و درمان شود. یک رژیم غذایی سالم، ورزش منظم و گاهی اوقات دارو
  فر مود بخدا سوگند که گداردن یک حج نزد من از اینکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به ده بنده وهفتاد بنده محبوتر است و اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انها را ا ز گرسنگی برهانم وپیکرشانرا بپوشانم تا ابروی انهارا نزد مردم حفط کنم نزد من ازگزاردن حجی وحجی تابرسد بده حج و هفتاد حج محبوبترتر است
بله فرزندم! عاشقی که فقط شعر و چای و آغوش و تماشا نیست، روزهایی دارد که پوست آدم کنده میشود در دوری و دلتنگی ولی اگر پوست بیاندازی دیگر پروانه ای نحیف نیستی. کرگدنی هستی که شاعری و خستگی را باهم بلد است.عقابی میشوی که پرهایش را با نوکش کنده. تاب آوری را یاد میگیری.
حضرت صادق ع  فرمود شیطان پسر ادم را در هر چیز میچرحاند و بهر گناهی پیشنهاد میکند همین که اورا خسته در کنار مال کمین میکند چون بدانجارسد گریبانش را میگیرد  شرح  مقصود اینست که مال وثروت بزرگترین کمینگاه شیطان است زیرا بسیار کم است کسی که بان برسد و اورا نفریبد

طرز تهیه “فالوده هندوانه”
مواد لازم:آب هندوانه:500 میلی لیتر یا 2 پیمانه         شکر:100 گرم         فالوده:500 گرم         پودر ژلاتین:2 قاشق سوپ خوری         عرق نسترن یا آب:یک دوم پیمانهطرز تهیه :برای درست کردن این دسر خوشمزه ابتدا فالوده یخ زده را از فریزر خارج کنید تا به دمای اتاق برسد. حالا آب یا عرق نسترن را در ظرفی بریزید پودر ژلاتین را روی آن بپاشید و روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید تا حل شودبعد از این که دانه های ژلاتین خوب حل شد آن را کنار بگذ
مثل سیبی که از عدن برسد
یا نسیمی که از چمن برسد
گوهری تابناک امده است
چون عقیقی که از یمن برسد
و برای عقیقه اش باید
گله اهویی از ختن برسد
مرتضی سفره دار بود اما
صبر کردست تا حسن برسد
ارزو می کنم فقیر شوم 
تا که چیزی از او به من برسد
دست و دل باز افرینش اوست
چارمین راز افرینش اوست

ظاهرا حا و سین و نون امد
باطنا عین و شین و قاف امد
#حدیث_مهدوی 
پیامبر اکرم(ص)
لا تقوم الساعة حتی یملک رجل من اهل بیتی، یفتح  القسطنطینیة و جبل الدیلم. و لو لم یبق الا یوم لطول الله ذلک الیوم حتی یفتحهما .
قیامت بر پا نمی شود، تا مردی از اهل بیت من به پادشاهی برسد، و قسطنطنیه (استانبول) و کوههای دیلم را فتح کند. اگر از عمر جهان جز یک روز باقی نباشد، خداوند آن را به قدری طولانی کند که آنها را فتح نماید .
البیان/ گنجی شافعی/ ص141
فقط چون خودت گفتی :«نَبِّئ عِبادِی أَنِّی أَنَا الْغَفورُ الرَّحیم»*وگرنه از این سمت که نگاه کنیم، «أَنَا الَّذِی أَسَأْتُ...أَنَا الَّذِی أَخطَأْتُ...أَنَا الَّذِی اعْتَمَدْتُ...»**

+ «من کسی جز تو ندارم که به دادم برسدمی توانی مگر این دوست به دادم نرسی؟!»

* حجر/۴۹
** عرفه

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

عشق یعنی که به شوق تو به صحرا بزنم
به هوای دل پاک تو به دریا بزنم

عشق یعنی بشوم آهوی آواره‌ی تو
بدهم دل به صدای خوش نقاره‌ی تو

عشق یعنی طپش این دل بارانی من
لطف پیدای تو و
پوتوس
پوتوس گیاهی رونده و همیشه سبز است. برگ های قلبی شکل و زیبای این گیاه از ویژگی های برجسته آن است، رشد زیادی داشته و ارزان قیمت نیز هست. انواع ابلق این گیاه دارای لکه های سفید، کرم یا سبز روشن هستند و طول برگ های قدیمی تر می تواند به 30 سانتی متر هم برسد. تکثیر این گیاه به سادگی انجام می شود و به سادگی در آب ریشه می دهد.  
  روز ازل عشق تو شد باعث پیدایش من
من خود طوفان و تو هم ساحل آرامش من 

هیچ عجب نیست که با دست خودت رام شدم
در بر و آغوش تو جا می شود آسایش من 

از دل و جانم زده ام تا که غمت بیش کنم 
چهره ام از گریه پر است این همه پیرایش من

لختی امانم بده ای دیده دمی پلک ببند 
سیل محبت به ره افتاده از این بارش من

با دل پر مهرت اگر بر سر من دست کشی
تا قد و بالای بلندت برسد دانش من 

صحبت خود نیست ولی با تو سخن ها دارم 
با خطر شورش چشمت چه کند سازش من ؟؟
 داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی

cowboy
A cowboy rode into town and stopped at a saloon for a drink. Unfortunately, the locals always had a habit of picking on strangers. When he finished his drink, he found his horse had been stolenHe went back into the bar, handily flipped his gun into the air, caught it above his head without even looking and fired a shot into the ceiling. “Which one of you sidewinders stole my horse?!?!? ” he yelled with surprising forcefulness. No one answered. “Alright, I’m gonna have another beer, and if my horse ain’t back outside by the time I finish, I’m gonna do what I done in Texas! And I don’t like to have to do what I done in Texas! “. Some of the locals shifted restlessly. The man, true to his word
کرونا آمده امّا همگی در خوابیم
که چنین روز به غفلت همگی کم یابیم

راه را بر سر این کوچه نشانم دادند
و چرا این همه رحمت به جهانم دادند

که اگر از کرونا جان به قضا نسپاریم
یا که در شام بلا دل به خدا نسپاریم

روزِ ما شب بشود یا که پریشان برسد
تا که پایان دل انگیز، بهاران برسد

از ندایی که ز فرمانده رسد پر بدهم
جز شهادت نَبُوَد راه که من سر بدهم

یادِمان باد به روزی که قیامت برسد
آن که دل را ندهد باز به رحمت برسد
http://ketabeslam.blog.ir/1398/10/10/ anvae.jushhaye.surat
کمدون‌های بسته، عبارتی است که در پزشکی برای جوش های سرسفید استفاده می‌شود. این جوش ها معمولا نقاط یا برآمدگی‌های کوچک سفید یا گوشتی‌رنگ هستند. آنها معمولا از یک مرکز گرد سفید و هاله‌ای قرمز در اطراف آن تشکیل شده‌اند.
گاهی‌اوقات ممکن است یک مو از مرکز جوش سرسفید بیرون بزند، یا چنین به‌نظر برسد که یک تار مو درون جوش گیر کرده است.
پوست اطراف جوش صورت سرسفید ممکن است سفت یا چروک به‌نظر برسد، به‌خصوص وقتی که

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها